İşimizi severek yapıyoruz, çünkü hayvanları çok seviyor ve onlarla birlikte yaşamanın dünyayı daha güzel bir yer haline getirdiğine inanıyoruz. Edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde onların ihtiyaçlarını anlıyoruz. 
Bu yüzden en kaliteli ve yenilikçi ürünleri; hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyoruz. Kısacası tek bir tıkla, sevgili yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını kapınıza getiriyoruz.

Evcil dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürün yelpazemizi sadece genişletmek için değil, aynı zamanda sizlere en uygun fiyatlarla sunmak için de çabalıyoruz.

Evcil hayvan ebeveynliğinin hızla arttığı bugünlerde; blogumuz, sosyal medya kanallarımız ve müşteri yorumları bölümümüzle; hem hayvanseverlerin bir araya getirebilmeyi, hem de ihtiyaçları olan bilgiye kolay ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Çünkü biz hem bilginin gücüne, hem de hayatın paylaşınca güzel olduğuna inanıyoruz!

Ürünlerimizin çevreye ve sağlığa zararlı olmamasına özen gösteriyoruz. Bunun yanısıra sokaktaki dört ayaklı dostlarımıza da her ay 1 ton mama dağıtıyoruz. Siz de sokaktaki dostlarımızı mama, su ve sevginizle beslemeyi lütfen unutmayın.

Maypati, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. 

Canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister...
Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Hatta neredeyse bir çocuk mesabesinde arzuları ve ihtiyaçları olan, daha yavruluk çağından itibaren sahiplerinin her türlü jestini kabul eden bu uysal varlıklara,
merhamet ve sevgi ile bir çok yardımda bulunmak isteriz.

En iyi dostunuz için en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet... Aradığınız her şeye tek tıkla ulaşmanız için,bizlerde evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk ve size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz...